Skip to Content Contact Us

המרכז

ברוכים הבאים למרפאה הוטרינרית “הקליניקה”!

הקליניקה” הינה מרפאה וטרינרית בתל אביב, שהוקמה בלב תל אביב בשנת 2010 על ידי הוטרינר ד”ר אבישי גרינגרד והוטרינרית ד”ר ענת מילנר-רוטרמן.

מטרתה של הקליניקה היא קודם כל רווחת החי ובריאות לקוחותיה. הקליניקה מספקת למטופליה טיפול וטרינר מקצועי ומסור בעזרת מכשור רפואי מתקדם ביותר בתחומי הכירורגיה, ההדמיה, מעבדה ורפואה הפנימית. בנוסף, בקליניקה מספר רב של תאי אשפוז מרווחים, אסטטים ונקיים המאפשרים לחיות המטופלות מנוחה ושיקום מההליך הרפואי בתנאים מצויינים.

בקליניקה, וטרינרים בתל אביב, ניתן לקבל מגוון רב של שירותים רפואיים וטרינרים: סירוס ועיקור, ניתוחים בחדר ניתוח מצויד, ניקוי שיניים, מעבדת דם, אשפוז ושירותי מספרה, חיסונים לכלב ולחתול וכמו כן ציוד רנטגן דיגיטלי מתקדם המאפשר קבלת תמונות באיכות מצוינת ובקרינה מופחתת.

הקליניקה שמה לעצמה ליעד להעניק את השירות הטוב ביותר לא רק למטופלים אלא גם לבעלים. ידוע לנו כי הבאת כלב או חתול למרפאה וטרינרית כרוכה פעמים רבות בחששות, ולכן חשוב לנו מאד לתת הסבר מפורט על מצב בעל החיים ולשתף אתכם, הבעלים, בכל מה שחיית המחמד שלכם צפויה לעבור. כמו כן אנו רואים חשיבות רבה במעקב אחר מצבו של בעל החיים במהלך ולאחר הטיפול ולכן כל לקוח המגיע לבדיקה רפואית זכאי להגיע לביקורת ללא עלות נוספת.

בקליניקה מעניקים שירותי חירום וטרינרי בכל שעות היום והלילה וניתן בכל שעה להתקשר לצורך ייעוץ ובמידת הצורך נמליץ להגיע למרפאה לצורך קבלת טיפול רפואי.

ד”ר אבישי וד”ר ענת, צברו ניסיון רפואי רב במרכזים וטרינרים גדולים ברחבי הארץ במשך מספר שנים. במהלך שנות עבודתם נחשפו הוטרינרית ענת והוטרינר אבישי לטכניקות ומתודולוגיות עבודה שונות, מצבים רפואיים רבים והתמודדו עם טיפולים מיוחדים מכל המינים והסוגים.

ניסיון רב זה הביא את הוטרינרים ענת ואבישי לפתוח מרפאה וטרינרית בתל אביב, לגבש חזון ברור אותו הביאו עימם אל הקליניקה מרכז וטרינרי בתל אביב, הן בהיבט היחס שברצונם להעניק למטופלים ולבעליהם והן בהיבט המקצועיות הגבוהה שבה יש לטפל בבעלי החיים.

וטרינרים בתל אביב
ד”ר ענת וד”ר אבישי, הגרים ונושמים את תל אביב, ערוכים ומצוידים לטיפול בכל אוכלוסיות בעלי החיים בעיר – כלבים, חתולים ביתיים וחיות רחוב.הקליניקה שמה לעצמה למטרה שגם בעלי החיים וגם אתם תרגישו כי אתם מטופלים היטב וזוכים ליחס טוב. תוכלו לפנות לצוות הוטרינרים תמיד, בכל בעיה ובכל שאלה.

וטרינר בת"א - חדר קבלה

חדר קבלה

חדר הקבלה שלנו במרפאה וטרינרית צפון תל אביב מרווח ומאפשר לבעלים וחיות המחמד הממתינים לווטרינר להמתין בסביבה נעימה. לרשותכם עומדת מכונת אספרסו בחדר הקבלה ואתם מוזמנים להתכבד ולהמתין לווטרינר בת”א, כי זה מעולם לא היה נוח יותר (:

חדר בדיקה - מתן חיסונים לכלבים וחתולים

חדר בדיקה 1

חדרי הבדיקה שלנו מצויידים במיטב המכשור הרפואי. בחדרי הבדיקה מבצע הווטרינר איבחון ראשוני ופעולות פשוטות כמו חיסון משושה לכלב או חיסון לחתול, הכנה לקראת ניתוח עיקור כלבה, עיקור חתולה או סירוס חתול, סירוס כלב בתל אביב.

וטרינרים בתל אביב

חדר בדיקה 2

חדר בדיקה המצויד היטב לבדיקות של כלבים וחתולים.

חדר זה מותאם במיוחד לבדיקת חתולים – שכן בחדר זה אין מקומות מסתור, ובנוסף ישנם אביזרים להרגעת חתולים (פרומונים).

חדר זה מותאם לביצוע אבחון ראשוני וטיפולים שוטפים.

חדר פרוצדורות וטרינרי - ניקוי שיניים לכלבים וחתולים

חדר פרוצדורות ורנטגן

חדר הפרוצדורות שלנו מיועד לפרוצדורות שונות אשר לא מבוצעות בתנאים סטריליים, כגון ניקוי שיניים לכלב או לחתול, צילומי רנטגן והכנת בעל החיים לקראת ניתוח. חשוב שיהיו לווטרינר בתל אביב את האמצעים המתקדמים, החשובים כל כך.

בחדר הפרוצדורות יש גם מעבדות דם לבעלי חיים מהמתקדמות בעולם בתחום הווטרינריה, ועמדת שיניים ייחודית המשלבת יחידה דנטלית ורנטגן דנטלי לצורך ביצוע ניקוי שיניים לכלב ולחתול בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתל אביב.

חדר ניתוח - עיקור כלבה

חדר ניתוח

חדר הניתוח שלנו הוא קודם כל סטרילי ונקי, ואנו דואגים להכניס אליו בעלי חיים רק כאשר הם מורדמים ולאחר גילוח אזור הניתוח, על מנת לשמור על החדר נקי מפרווה. חדר הניתוח מצויד במיטב הטכנולוגיה המסייעת לנו לשמור על הרדמה בטוחה ומנוטרת כראוי. בחדר הניתוח מבוצעים מידי יום ניתוחי עיקור לכלבים וחתולים, ניתוחים אורתופדיים לבעלי חיים וניתוחים נוספים מכל הסוגים. צוות הווטרינרים במרפאה וטרינרית צפון תל אביב עובד בשיתוף פעולה גם עם כירורגים ואורתופדים מומחים לבעלי חיים ובמקרה הצורך, מבוצע הניתוח על ידי מומחה. חדר ניתוח של וטרינר בתל אביב.

אשפוז והתאוששות לאחר עיקור כלבה

אשפוז והתאוששות

מחלקת האשפוז שלנו כוללת מספר רב של תאים בגדלים שונים. היות ואשפוז כלב או חתול עשוי להיות כרוך בלחץ וחוסר נעימות, חדרי האשפוז שלנו מרוחקים מחדר הקבלה על מנת לשמור על תנאי שקט ולמנוע העברת מחלות. כמו כן, תאי האשפוז מחוממים ומצויידים במיטב הטכנולוגיה לצורך ניטור וטיפול. אשפוז כלב או חתול בתל אביב מעולם לא היה פשוט ונוח יותר.

מעבדה וטרינרית

מעבדה

לקליניקה מרכז וטרינרי, מעבדות מתקדמות המאפשרות אבחון מהיר ומהימן של מצבים רפואיים רבים ומחלות שונות. התוצאות מתקבלות תוך זמן קצר ומאפשרות להעניק טיפול מהיר ומדוייק.

מספרה לכלבים וחתולים בתל אביב

מספרה

שום מרפאה וטרינרית בתל אביב אינה מושלמת ללא מספרה. לשם כך, עומדת לרשות לקוחותינו מספרה מפנקת. במספרת הכלבים מבוצעים תספורות למגוון גזעים, טיפוח ורחצה. מספרת החתולים מאפשרת תספורת או טיפוח עם או ללא טשטוש לפי צורך ותחת פיקוח וטרינרי.

email צרו קשר

    Back top top