Skip to Content Contact Us

אודות הקליניקה – מרפאה וטרינרית בתל אביב

"הקליניקה" – הבית הוטרינרי לחיית המחמד שלך

הקליניקה" הינה מרפאה וטרינרית בתל אביב, שהוקמה בשנת 2010 על ידי הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר-רוטרמן.

מטרת המרכז הוטרינרי של הקליניקה, היא קודם כל רווחת החי ובריאות לקוחותיו. הקליניקה מספקת למטופליה טיפול וטרינר מקצועי ומסור בעזרת מכשור רפואי מתקדם ביותר בתחומי הכירורגיה, ההדמיה, מעבדה ורפואה הפנימית. בנוסף, בקליניקה מספר רב של תאי אשפוז מרווחים, אסטטים ונקיים המאפשרים לחיות המטופלות מנוחה ושיקום מההליך הרפואי בתנאים מצויינים.

שירותי הקליניקה – וטרינר 24/7

בקליניקה, ניתן לקבל מגוון רב של שירותים רפואיים וטרינרים: עיקור וסירוס כלבים וחתולים, ניתוחים בחדר ניתוח מצויד, ניקוי שיניים, מעבדת דם, אשפוז ושירותי מספרה, חיסונים לכלב ולחתול וכמו כן ציוד רנטגן דיגיטלי מתקדם המאפשר קבלת תמונות באיכות מצוינת ובקרינה מופחתת.

בקליניקה עומד לרשותכם וטרינר 24/7 בכל רגע נתון ואפשר להתקשר בכל שעה לצורך ייעוץ טלפוני ובמידת הצורך נמליץ להגיע למרפאה לצורך קבלת טיפול רפואי.

שירות לחיות המחמד ובעליהם

הקליניקה שמה לעצמה ליעד להעניק את השירות הטוב ביותר לא רק למטופלים אלא גם לבעלים. ידוע לנו כי הבאת כלב או חתול למרפאה וטרינרית כרוכה פעמים רבות בחששות, ולכן חשוב לנו מאד לתת הסבר מפורט על מצב בעל החיים ולשתף אתכם, הבעלים, בכל מה שחיית המחמד שלכם צפויה לעבור. כמו כן, אנו רואים חשיבות רבה במעקב אחר מצבו של בעל החיים במהלך ולאחר הטיפול ולכן כל לקוח המגיע לבדיקה רפואית זכאי להגיע לביקורת ללא עלות נוספת.

על מייסדי הקליניקה

הוטרינרים ד"ר אבישי וענת, צברו ניסיון רפואי רב במרכזים וטרינרים גדולים ברחבי הארץ במשך מספר שנים. במהלך שנות עבודתם נחשפו לטכניקות ומתודולוגיות עבודה שונות, מצבים רפואיים רבים והתמודדו עם טיפולים מיוחדים מכל המינים והסוגים.

ניסיון רב זה הביא אותם לפתוח מרפאה וטרינרית בתל אביב, לגבש חזון ברור אותו הביאו עימם אל "הקליניקה", הן בהיבט היחס שברצונם להעניק למטופלים ולבעליהם והן בהיבט המקצועיות הגבוהה שבה יש לטפל בבעלי החיים.

הוטרינרים ד"ר ענת ודר' אבישי, הגרים ונושמים את העיר תל אביב, ערוכים ומצוידים לטיפול בכל אוכלוסיות בעלי החיים בעיר – כלבים, חתולים ביתיים וחיות רחוב.

הקליניקה שמה לעצמה למטרה שגם בעלי החיים וגם אתם תרגישו כי אתם מטופלים היטב וזוכים ליחס טוב. תוכלו לפנות לצוות הוטרינרים תמיד, בכל בעיה ובכל שאלה.

וטרינר בת"א - חדר קבלה

חדר קבלה מותאם לחיות מחמד

חדר הקבלה שלנו מרווח ומאפשר לבעלים, לכלבים, לחתולים ולחיות המחמד הממתינים לווטרינר, להמתין בסביבה נעימה. לרשותכם עומדת מכונת אספרסו בחדר הקבלה ואתם מוזמנים להתכבד ולהמתין שיקבלו אתכם.

חדר בדיקה ומתן חיסונים לכלבים וחתולים

חדר בדיקה כללי

חדרי הבדיקה שלנו מצויידים במיטב המכשור הרפואי. בחדרי הבדיקה מבצע הווטרינר איבחון ראשוני ופעולות פשוטות כמו חיסון משושה לכלב או חיסון לחתול, הכנה לקראת ניתוח עיקור כלבה, עיקור חתולה, סירוס ועוד.

וטרינרים בתל אביב - חדר בדיקה

חדר בדיקה לחיות מחמד

חדר בדיקה המצויד היטב לבדיקות של כלבים וחתולים.

חדר זה מותאם במיוחד לבדיקת חתולים – שכן בחדר זה אין מקומות מסתור, ובנוסף ישנם אביזרים להרגעת חתולים (פרומונים).

בחדר מבוצעים אבחון ראשוני על ידי וטרינר וטיפולים שוטפים.

חדר פרוצדורות וטרינר - ניקוי שיניים לכלבים וחתולים

חדר פרוצדורות ורנטגן

חדר הפרוצדורות שלנו מיועד לפרוצדורות שונות אשר לא מבוצעות בתנאים סטריליים, כגון ניקוי שיניים לכלב או לחתול, צילומי רנטגן והכנת בעל החיים לקראת ניתוח. חשוב שיהיו לווטרינר את האמצעים המתקדמים והמקצועיים, החשובים כל כך.

בחדר הפרוצדורות יש גם מעבדות דם לבעלי חיים מהמתקדמות בעולם בתחום הווטרינריה, ועמדת שיניים ייחודית המשלבת יחידה דנטלית ורנטגן דנטלי לצורך ביצוע ניקוי שיניים לכלב ולחתול בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חדר ניתוח וטרינר

חדר ניתוח לכלבים וחתולים

חדר הניתוח שלנו הוא קודם כל סטרילי ונקי, ואנו דואגים להכניס אליו בעלי חיים רק כאשר הם מורדמים ולאחר גילוח אזור הניתוח, על מנת לשמור על החדר נקי מפרווה. חדר הניתוח מצויד במיטב הטכנולוגיה המסייעת לנו לשמור על הרדמה בטוחה ומנוטרת כראוי. בחדר הניתוח מבוצעים מידי יום ניתוחי עיקור כלבים וחתולים, ניתוחים אורתופדיים לבעלי חיים וניתוחים נוספים מכל הסוגים. צוות הווטרינרים שלנו עובד בשיתוף פעולה גם עם כירורגים ואורתופדים מומחים לבעלי חיים ובמקרה הצורך, מבוצע הניתוח על ידי וטרינר מומחה.

אשפוז כלבים במרפאה וטרינרית בתל אביב

אשפוז כלבים וחתולים והתאוששות

מחלקת האשפוז שלנו כוללת מספר רב של תאים בגדלים שונים. היות ואשפוז כלבים או חתולים עשוי להיות כרוך בלחץ וחוסר נעימות, חדרי האשפוז שלנו מרוחקים מחדר הקבלה על מנת לשמור על תנאי שקט ולמנוע העברת מחלות. כמו כן, תאי האשפוז מחוממים ומצויידים במיטב הטכנולוגיה לצורך ניטור וטיפול.

מעבדה וטרינרית

מעבדה לאבחון מצבים רפואיים ומחלות

לקליניקה מרכז וטרינרי, מעבדות מתקדמות המאפשרות לוטרינר אבחון מהיר ומהימן של מצבים רפואיים רבים ומחלות שונות. התוצאות מתקבלות תוך זמן קצר ומאפשרות להעניק טיפול מהיר ומדויק.

מספרה לכלבים וחתולים בתל אביב

מספרה לחתולים וכלבים

שום מרפאה וטרינרית בתל אביב אינה מושלמת ללא מספרה. לשם כך, עומדת לרשות לקוחותינו מספרה מפנקת. במספרת הכלבים מבוצעים תספורות למגוון גזעים, טיפוח ורחצה. מספרת החתולים מאפשרת תספורת או טיפוח עם או ללא טשטוש לפי צורך ותחת פיקוח וטרינרי.

email צרו קשר

Back top top
השאירו פרטים כאן ונשוב אליכם בהקדם:

או צרו קשר:

כתובתינו: שדרות נורדאו 90, תל אביב

מספר במרפאה: 03-544-0955  |  פקס: 035442602

מספר 24/7:  052-556-6355